Oro drėkintuvas - anijonai 4L

Oro drėkintuvas - anijonai 4L
Paspauskite ant paveikslėlio
  • Prekės kodas: KA00001791
  • Būklė: Nauja
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 52.00 € 37.00 €
  • Be PVM: 30.58 €
- +

Elektrinis ultragarsinis drėkintuvas su anglies filtru ir temperatūros bei drėgmės indikatoriumi. Rekomenduojama naudoti vietose, kuriose oro drėgmė neviršija 30%. Purkštukas efektyviai purkšta mikro ruką dregnoje patalpoje. Sukurto ruko kieki galima pakoreguoti palaipsniui arba galite ijungti hidrostatinę funkciją, kuri automatiškai reguliuoja garo kieki patalpoje. Jis turi spalvingą, keičiamą apšvietimą. Taigi, jis gali buti naudojamas kaip naktinė lempa. Tiesiog palieskite mygtuką, kad ijungtumete spalvingą šviesą. Filtras užpildytas keraminemis nuosedomis. Jis gamina naturalius oksidu mineralus ir nano oksidus. Drekintuvas pakeičia švaru vandeni i kietą ir gaivinanti garą. Ultragarsinis oro drekintuvas naudoja aukšto dažnio virpesius. Drėkintuvas turi funkciją sukurti anijonus (neigiamus jonus) garais.

- Galima programuoti drekintuvo darbo laiką. Jis gali dirbti: 1, 2, 4 ar 8 valandas. Po užprogramuoto laiko jis išsijungia automatiškai.

- Itampa: 220-240V

- Dažnis: 50 Hz

- Galia: 28W

- Talpa: 4l

- Patalpoms iki 50 m2

- Maksimalus našumas: 300 ml / val

- Triukšmas: 35 dB (A)

AROMATERAPIJA
Rinkinyje esantys aromatiniai aliejai sukuria ne tik sveiką, bet ir malonią atmosferą. Tiesiog užlašinkite 1–2 lašus ant kempines ir kvapas pasklinda su ruku - nepilkite alieju tiesiai i vandeni, nes jie netirpsta ir kyla pavojus sugadinti prietaisą.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Susijusios prekės

Nemokamas pristatymas Kaune nuo 100€

Pirk išsimokėtinai su Mokilizingu

Pinigų grąžinimo garantija

Prekių pristatymas per 1-2 d.d.