Kepsninė Kamado Club Pro2 Premium+ juoda

Kepsninė Kamado Club Pro2 Premium+ juoda
Paspauskite ant paveikslėlio
  • Gamintojas: Kamado Club
  • Prekės kodas: KACB760884
  • Būklė: Nauja
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 969.00 €
  • Be PVM: 800.83 €
- +

Anglių krepšysTaip
Pelenų surinkimo sistemaTaip
GamintojasKAMADOCLUB
Skersmuo59 cm
Kepimo grotelių skersmuo48 cm
Daugiafunkcinė dviejų zonų kepimo sistemaTaip
UždangalasTaip
Keraminis karščio deflektoriusTaip
Žnyplės grotelėmsTaip
Pelenų žarsteklisTaip
Kepsninės kojelėsTaip
SpalvaJuoda
Kepsninės svoris (su pakuote)130 kg
Pakuotės matmenysAxPxG: 90 x 77 x 77 cm
Lėto nusileidimo sistema ,,Soft Close”Taip

Kamado Club

KamadoClub PRO 2 PREMIUM+ – 2023 metų NAUJIENA Lietuvos Kamado kepsninių rinkoje! Naujausios kartos kepsninė su patentuota lėto nusileidimo sistema (angl. soft close), kurią sudaro vyriai, laikantys daugiau nei 90% dangčio svorio ir patvarus užraktas, atidarantis kepsninę vos vienu piršto paspaudimu. Dangtis, turintis lėto nusileidimo sistemą daugiau niekada nenukris ir nesitrenks į korpusą su visa jėga – jis lėtai leisis ir tyliai užsidarys palietus vos vienu piršteliu. Ugniadėžė – 2023 metų naujiena ir svarbus KamadoClub PRO 2 PREMIUM+ kepsninės komponentas. Aukštos kokybės, kombinuota, 8 dalių keraminė ugniadėžė, kurios atsparumas skilimui padidintas 80%. Rankena ir šoninės lentynos atnaujintos ilgaamžišku, priežiūros nereikalaujančiu, aukštos kokybės, kepsninės spinduliuojamam karščiui atspariu HDPE plastiku, kuris ir po kelerių metų, intensyvaus naudojimo vis dar atrodys kaip naujas, nededant jokių pastangų. Kepsninės komplektacijoje yra pelenų surinkimo sistema, kurios pagalba pelenų valymas taps patogiu ir itin paprastu procesu. Ir tai dar ne viskas! Premium+ komplekte yra anglių krepšys, kurio pagalba efektyviai ir mažesnėmis sąnaudomis naudosite medžio anglį. Tobulas komplektas!

KamadoClub PRO 2

KamadoClub PRO 2 Premium+ – naujojo dizaino kepsninė, kuri patenkins net išrankiausio gurmano lūkesčius. Tobula dangčio lėto nusileidimo sistema, padidintas viršutinis dangtis išplėtė kepimo tūrį, todėl dar patogiau keps dideli mėsos gabalai, net kelios vištos vienu metu arba, užgriuvus geriausių draugų būriui, daugybė mėsos, žuvies, daržovių su papildomų grotelių paaušktinimu. Ypač tvirta, aplinkos poveikiui, karščiui ir riebalams atspari stiklo pluošto tarpinė padidins kepimo malonumą. Naujas premium klasės kepsninės termometras pridės tikslumo tobuliems patiekalams. Atnaujintos, 5 sekcijų HDPE šoninės lentynos ir priekinė rankena!


KamadoClub PRO 2 Premium+ – tai išskirtinė molinė kepsninė, išsiskirianti originaliu DiamondCut išorės dizainu, juoda spalva, o svarbiausia – nemokamais priedais. Pirkdami KamadoClub PRO 2 Premium+, Jūs iš karto gaunate sukomplektuotą BBQ stebuklą, kiemo karalienę, kuri išplės Jūsų gastronominius sugebėjimus iki mėnulio ir atgal. Jūsų virtuvės įranga verks, ilgėsis Jūsų, orkaitėje pradėsite sandėliuoti kulinarijos vadovėlius, o mikrobangų krosnelė liks tik slogus prisiminimas iš praeities. Pirkdami KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninę, nemokamai gaunate priedų už daugiau nei 280 eurų – tai dviejų zonų kepimo sistema su dviejų pusmėnulių karščio deflektoriumi, lietaus uždangalas, puodų laikiklis, žnyplės karštoms grotelėms pakelti, pelenų žarsteklis, pelenų surinkimo sistema ir anglių krepšys.

Naujos kartos ugniadėžė su neribota garantija


Ugniadėžė – 2023 metų naujiena ir svarbus KamadoClub PRO 2 PREMIUM+ kepsninės komponentas. Aukštos kokybės, kombinuota, 8 dalių keraminė ugniadėžė, kurios atsparumas skilimui padidintas 80%. Naujausios technologijos eina koja kojon su KamadoClub ir mūsų komanda su džiaugsmu pristato šią naujieną, kartu su neribota garantija. Visoms KamadoClub PREMIUM+ kepsninių ugniadėžėms bus taikoma NERIBOTA garantija, neribotą laikotarpį, visą kepsninės eksploatavimo laiką. Ugniadėžę sudaro pagrindinė-laikančioji nerūdijančio plieno konstrukcija, storų sienelių keraminis žiedas, kuriame yra integruota pelenų surinkimo sistema ir 6 ugniadėžės dalys, kurios susideda į vieną visumą. Patogu ir ilgaamžiška.

Termometras

Kamado Club PRO premium termometras

Atnaujintas, premium kokybės, originalus KamadoClub termometras yra sandarus, todėl nerasoja, skaičiai dideli, lengviau matyti iš toli, itin tiksliai ir aiškiai rodo temperatūrą, esančią kepsninės viduje. Nuolat matysite, kokioje temperatūroje kepama arba rūkinama mėsa, vištiena, žuvis, daržovės ar kiti patiekalai. Taip pat turi kalibravimo varžtelį, panaudojus ilgesnį laiką yra galimybė patikrinti tikslumą ir jį sureguliuoti keliais lengvais judesiais. Reikalingą informaciją rasite kepsninės naudojimo instrukcijoje.

Dviejų krypčių viršutinė sklendė

 Kamado Club PRO dviejų krypčių sklendė

Aukštos kokybės, dviejų krypčių, viršutinė sklendė efektyviai temperatūros ir oro srauto kontrolei. Pilnai atidarytos sklendės funkcija maksimaliai padidina oro cirkuliaciją, taip ypatingai stipriai įkaitindama anglis, kepimui aukštoje temperatūroje ant ketaus grotelių arba picų kepimui. KamadoClub PRO 2 Premium+ viršutinė sklendė pagaminta iš korozijai atsparių medžiagų, todėl visuomet atrodys nepriekaištingai, net naudojama atšiauriomis sąlygomis – lyjant ar sningant.

KamadoClub - kokybė, be kompromisų

 

Ruošiant įvarius BBQ patiekalus Jums tenka kažkur priglausti indus, talpas, skysčius, peilius ir kitus reikalingus daiktus. Dažnai tam prireikia stalo. KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninė turi patogias HDPE šonines lentynas, ant kurių nesunkiai tilps reikalingiausi priedai ir esant poreikiui, bus ypač patogu gaminti bei kepti vienoje vietoje. Baigėte gaminti? Tiesiog užlenkite abi lentynas žemyn. Patogu ir kompaktiška.

KamadoClub komanda taip pat gamina įvairius ekologiškais aliejais ir bičių vašku impregnuotus kepsninių stalus, tinkamus tiesioginiam sąlyčiui su maistu ir tuo pačiu pasižyminčius dideliu atsparumu atmosferos poveikiui

*HDPE plastikiniai šoninės lentynos/rankena nėra atsparūs karštiems indams, kepsninės aksesuarams. Ant jų negalima dėti įkaitusių daiktų. HDPE plastikinės šoninės lentynos/rankena atsparūs tik kepsninės spinduliuojamam karščiui.

Stiklo pluošto tarpinė

 

KamadoClub rūpinasi savo klientais ir jų kepsninėmis, todėl siūlo tik aukščiausios kokybės produktus. Vienas iš tokių – stiklo pluošto tarpinė KamadoClub PRO 2 Premium+ modelyje. Tai tarpinė, kuri pasižymi itin aukštos kokybės standartais. Karščiui atspari, nedegi ir 540 C temperatūrą atlaikanti tarpinė. Jos dedamojoje yra plieno, todėl ši tarpinė yra atspari mechaniniams pažeidimams, maksimaliai sumažina oro pralaidumą, kepsninė tampa gerokai sandaresnė.

Jūsų 7 KamadoClub PRO 2 PREMIUM+ Juodos spalvos kepsninės dovanos! Norite sužinoti, ką gausite pirkdami KamadoClub PRO 2 PREMIUM+ kepsninę? Žiūrėkite žemiau:

Dviejų zonų kepimo sistema (dovana Nr.1)

 

Aukštos kokybės KamadoClub PRO 2 Premium+ dviejų zonų kepimo sistema. Daugiafunkcė kepimo sistema leis jums gaminti skirtingose temperatūrose, skirtingame aukštyje vienu metu! Ši kepimo sistema pakeis Jūsų įprastas kepimo groteles. Pusinių kepimo grotelių pagalba, galėsite kurti skirtingus kepimo paviršius: tiesioginės kaitros ir netiesioginės kaitros. Dviejų dalių kepimo grotelės ir daugiapakopis stovas suteiks Jums įvairių kepimo galimybių ir palengvins maisto ruošimo procesus. Naudojant šią sistemą, Jums nebereikės karščio deflektoriaus.
 
Kepsninės uždangalas (dovana Nr.2)

Kokybiškas KamadoClub PRO 2 Premium+ kepsninės uždangalas. Šio uždangalo pagalba galėsite apsaugoti kepsninę nuo išorinių neigiamų veiksnių.
 
Žnyplės grotelėms (dovana Nr.3)

Patogios bei lengvos KamadoClub nerūdijančio plieno žnyplės grotelėms. Šių žnyplių pagalba užtikrinsite saugų būdą nuimti įkaitusias groteles.
 
Pelenų žarsteklis (dovana Nr.4)

Universalus KamadoClub PRO 2 Premium+ pelenų žarsteklis palengvins Jūsų kepsninės priežiūrą. Žarsteklis skirtas pelenams išimti iš kepsninės.
 
Puodų laikiklis (dovana Nr.5)
26 cm skersmens puodų laikiklis!

Pelenų surinkimo sistema (dovana Nr. 6)

Specialus pelenų surinkimo samtelis surenka pelenus, kurie krenta nuo sudegusių anglių. Norėdami išvalyti kepsninę nuo pelenų - išimkite samtelį ir iškratykite. Švaru ir patogu!

Anglių krepšys KamadoClub PRO 2 Premium+ (dovana Nr. 7)
Specialus anglių krepšys atlieka įvarias funkcijas: sumažina anglių sąnaudas, užtikrina patogesnį kepsninės valymą, apsaugo keraminę ugniadėžę nuo tiesioginio sąlyčio su įkaitusiomis anglimis ir užtikrina ugniadėžės ilgaamžiškumą. Specialaus perskirymo dėka galite paskaidyti anglių kiekį kepsninės viduje. Toks perskirymas suteikia patogumo išlaikant žemas kepimo temperatūras. Norite išvalyti kepsninės vidų? Tiesiog išimkite pelenų krepšį ir iškratykite! Patogu ir praktiška.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Susijusios prekės

Nemokamas pristatymas Kaune nuo 100€

Pirk išsimokėtinai su Mokilizingu

Pinigų grąžinimo garantija

Prekių pristatymas per 1-2 d.d.